"Твоя безпека в твоїх руках"

Дата: 25.02.2021 15:42

Для поглиблення знань та формування навичок виконання злагоджених дій у разі надзвичайних ситуацій в Миколаївській школі регулярно проводяться тренувальні тривоги: повітряна, пожежна, радіаційна. 25 лютого були проведені тренування щодо дій під час повідомлення про радіаційну небезпеку. Коли пролунав сигнал тривоги, діти та вчителі оперативно одягли ватно-марлеві пов'язки, протигази. Для ефективного засвоєння отриманих знань школярі вчилися шити ватно-марлеву пов'язку, адже це найпростіший захист органів дихання, який застосовується у разі забруднення повітря. Наразі з упевненістю можна сказати, що  учні, у разі надзвичайної ситуації, будуть правильно на неї реагувати, що врятує не одне життя.