Online-зустріч зі школярами

Дата: 26.02.2021 10:02

У Бердянському міськрайонному центрі зайнятості набирає обертів Місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».

Фахівці з профорієнтації продовжують зустрічатися зі школярами не лише особисто, а й дистанційно.

Так, 25 лютого поточного року, за допомогою платформи «Zoom»,  провідний фахівець з профорієнтації  Юлія Костенко зустрілась з учнями та педагогами Гімназії №3 «Сузір’я».

Куди вступати? Який факультет обрати? Чи буду я конкурентоспроможним в майбутньому? Майже кожен старшокласник рано чи пізно над цим замислюється. Саме ці питання розглядались online.

Метою зустрічі стало ознайомлення присутніх з формулою правильного вибору професії, алгоритмом вибору подальшого навчального закладу, актуальними професіями, певними soft та hard skills, на які звертає увагу сучасний роботодавець.

Протягом заходу фахівець супроводжувала свій виступ тематичними відеоматеріалами з успішного вибору майбутнього фаху, роликами про професії майбутнього та Telegram-канал відділу профорієнтації Запорізького обласного центру зайнятості.

Наприкінці заходу учасники задавали питання з нагальної теми та виносили подяку, що дало зрозуміти, що фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості працюють недарма.

Юлія Костенко,

провідний фахівець з профорієнтації