Гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Дата: 02.03.2021 13:27

02 березня 2021 року в Троїцькому ДНЗ"Пролісок" було проведене заняття "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".Сучасний світ занадто жорсткий, тому так важливо змалечку виховувати у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність до домашніх тварин! Ставлячись до тварин з любов'ю, дитина вчиться поважати тих, хто слабший і це допомагає малюкові стати гуманною людиною! Саме тому ми провели це заняття, діти з задоволенням поділились розповідями про своїх чотирилапих друзів,  а також дізнались багато цікавого: історію одомашнення тварин, про притулки, про доброту і милосердя, про цінність життя іншого та приймали активну участь в іграх:"Кіт чи собака", "Правильно-неправильно"...