A A A K K K
для людей із порушенням зору
Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ЗАПОРІЗЬКИХ ГРОМАД ОТРИМАЛИ НОВІ СЛУЖБОВІ АВТОМОБІЛІ

Дата: 02.03.2021 16:10
Кількість переглядів: 1094

Вчора, 1 березня відбулося урочистоме вручення Запорізьким громадам 19 нових службових автомобілів у рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

На сьогодні у 20 територіальних утвореннях неcуть службу 30 поліцейських офіцерів. Правоохоронці працюють і мешкають на території горомад, забезпечуючи законність і спокій. 

Як розповів заступник начальника Головного управління Нацполіції у Запорізькій області Павло Карабута, втілення масштабного проєкту «Поліцейський офіцер громади», що реалізується коштом міжнародних партнерів, дозволило суттєво підняти рівень довіри до поліції у сільській місцевості. Якщо раніше він сягав не більше 20%, то на сьогодні, після початку втілення проєкту, довіра населення зросла до 70%.

- Запорізькі громади отримують не лише поліцейського, а поліцейського з транспортом, і це дуже важливо. Я вважаю, що в цьому проєкті мають брати участь не лише 20 громад, а всі 67, що створені у Запорізькій області. Насамперед, це спокій та безпека місцевих мешканців. Я вітаю керівників громад та правоохоронців, які отримали транспорт, та бажаю подальшої плідної роботи, - зазначив голова облдержадміністрації Олександр Старух.

Свідоцтво та ключі від автомобілів отримали поліцейські офіцери та голови Чкалівської, Михайлівської, Широківської, Осипенківської, Новоалександрівської, Гуляйпільської, Роздольської, Біленківської,Берестівської, Мирненської, Приазовської, Новоуспенівської, Долинської, Веселівської, Воскресенівської, Петромихайлівської громад.

Від Берестівської громади в урочистому врученні свідотства та ключів від автомобіля взяли:

Берестівський сільський голова - Жогло Ігор Олексійович.

Поліцейський офіцер Берестівської ТГ - Северин Денис Віталійович.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора