Відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки у Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 02.03.2021 08:49

25 лютого 2021 року в Троїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Берестівської сільської ради Бердянського району відзначили 150-річчя з дня народження письменниці і громадського діяча, геніального митця і борця, рівноцінну постать, якій важко знайти навіть на планетарних художніх теренах, Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач).

Організатори святкових заходів: Тимошенко Валентина Василівна, Гузь Світлана Іванівна – учителі української мови та літератури; Петриковець Ірина Миколаївна, Колесник Валентина Євгеніївна, Лук’яненко Світлана Іванівна, Лук’яненко Ганна Дмитрівна, Браженко Катерина Леонідівна – учителі початкових класів та Бондарчук Валентин В’ячеславович, учитель мистецтва.

Проведені заходи:

· Виставка літератури творів української письменниці.

· Перегляд фільмів за творами Лесі Українки: «Лісова пісня», «Наша Леся», «Леся Українка», «Великі українці – Леся Українка», «Мавка».

· Конкурс декламування віршів поетеси.

· Круглий стіл: «Чи знаємо ми Лесю Українку».

· Класні години: «Хто вам сказав, що я слабка?»; «Без надії сподіваюсь»; «Мрії зламане крило»; «Життєвий і творчий шлях Лесі Українки».

· Мистецький конкурс «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки».

· Свято «Я буду вічно жити…», присвячене Лесі Українці.

· Віртуальна екскурсія «Місцями життя Лесі Українки».

· Участь у І Міжнародному (VІІ Всеукраїнському, ХVІІ Всекримському) фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!», присвячений Лесі Українці у номінаціях: «декламація», «інсценізація», «вокал», «малюнок», «твір», «аудіовізуальний твір».

· Участь у Міжнародному інтернет-флешмобі «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…».

· Участь в обласному проекті онлайн відео-читання «Слово живе немов зернини».

· Участь у обласній мережевій акції «Вічно живий голос».

Наші талановиті учні, які з великим задоволенням взяли участь у Міжнародному конкурсі «Змагаймось за нове життя!», інтернет-флешмобі «Я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає…» та проекті онлайн відео-читання «Слово живе немов зернини»:

Єроніна Ксенія Валеріївна, 6 клас.

Зозуля Анна Віталіївна та Дем’янець Валерія Ігорівна, 7 клас.

Карабань Сніжана Юріївна, Куць Ольга Сергіївна, Ісип Анна Олексіївна, Носовська Анастасія Антонівна, 8 клас.

Володькова Ангеліна Миколаївна, Лукаш Крістіна Геннадіївна, Хаджинова Наталія Миколаївна, 10 клас.

Вакал Яна Артемівна, 11 клас.

Ми, вчителі, щиро дякуємо нашим дітям. Вони молодці!