Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Співпраця з ОТГ- шлях вирішення актуальних питань зайнятості

Дата: 04.03.2021 10:14
Кількість переглядів: 797

03 березня 2021 року директор Бердянського міськрайонного центру зайнятості  Романова Олена Михайлівна та провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Денисова Ганна Олексіївна відвідали Берестівську ОТГ. Під час візиту відбулася зустріч та знайомство з новим очільником об'єднаної територіальної громади Ігорем Олексійовичем Жогло.  

Фото без опису

У руслі конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо сфери зайнятості, шляхи подолання безробіття на території громади, заходи, що вживаються місцевою владою з легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та інше. Особливу увагу було приділено одному із дієвих напрямків активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування.

Голова громади та представники центру зайнятості у форматі активного спілкування говорили про перспективи реалізації соціально-економічного розвитку громади, окреслили шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.

Директор центру зайнятості Олена Михайлівна наголосила, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми само презентації як роботодавців, так і шукачів роботи в режимі он-лайн.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора