Свято мами і весни у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

Дата: 04.03.2021 12:55

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове свято, що втілює пробудження усієї природи від зимового сну. В Миколаївському ДНЗ "Оленятко" відбувся святковий ранок до 8-Березня "Свято  мами і весни".
Готувалися до свята заздалегідь. Діти вчили пісні, вірші-привітання, зробили своїми рученятами подарунки для мам. На святі звучали вірші та пісні про маму, бабусю, грали в ігри. Хлопчики подарували дівчаткам квіти, які виготовили самостійно. Вихованці показали музично-театралізовану казку "Колобок" здивувавши своїм казковим перевтіленням та неперевершеним дитячим артистизмом. Свято  пройшло цікаво, а результат - незабутні дитячі враження, емоції. Діти були радісні, задоволені та щасливі. Мами приготували святковий стіл із смаколиками.