Свято Весни у Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Дата: 07.03.2021 08:38

В гарному весняному настрої вихованці Троїцького дитячого садочка"Пролісок" зустріли і провели свято присвячене 8 березня "Мама і я - гармонія життя!" Група дитячого садочка була уквітчана і прикрашена ніби віночок! Дітки власноруч виготовили листівки-фартушки для матусь з щирими привітаннями від усього серця! Хлопчики привітали дівчаток запальним танцем та квіточками з солодким сюрпризом в середині квіточки,а також медальками .Весело грали в ігри з Вередою-Нехочухою,співали пісень і радо зустріли Весну,а також показали сценку,як їжачок хотів назбирати букет квітів для своєї матусі!Батьки пригостили діток солодощами та фруктами.