9  березня в Миколаївському ДНЗ "Оленятко" було проведено захід "Згадаємо Т. Шевченко"

Дата: 09.03.2021 16:10

З метою розширення знань дітей про видатного українського поета і художника Т.Г Шевченко протягом року та напередодні заняття були прочитані твори та вірші українських письменників:  Лариси Березнянської "Тарасова хата", Михайла Маморського "Дід Іван", "Сонце України" та інші.Знайомилися з творами Т. Шевченка "Встала весна", "Зацвіла в долині червона калина", "Тече вода з-під явора" та інші, які діти декламували на занятті, а також обігрівали, відтворюючи їх мімікою і жестами. Розглядали портрети, слухали поетичні твори в яких діти помітили, що Т. Шевченко часто згадує калину, тож діти з задоволенням виконали образотворчу роботу "Калина - символ України" - колективний малюнок долоньками та пальчиками.