«І став для нас Шевченко заповітом безсмертним, як саме людське життя»

Дата: 09.03.2021 16:58

9 березня 2021 року в Берестівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся урочистий захід, присвячений 207-ій річниці з дня народження, 160- тій річниці від дня смерті Великого Кобзаря, письменника, художника, борця за Україну та її майбутнє – Тараса Григоровича Шевченка. У цей день до школи завітали гості: голова Бердянської районної державної адміністрації Півень Ірина Григорівна, сільський голова Жогло Ігор Олексійович, начальник відділу освіти Берестівської сільської ради Лисенко Оксана Анатоліївна. На святі були присутні вчителі та учні 9-11 класів. Зі словами привітань до громади звернулися Півень Ірина Григорівна, Жогло Ігор Олексійович. Директор школи Зозуля Людмила Іванівна провела екскурс у минуле та нагадала присутнім історію пам’ятника Тарасові Шевченку, який ось уже 9 років є окрасою школи і постає перед нами у своїй величі й безсмерті. На святі звучали вірші, пісні на слова Шевченка. Учениця 11 класу Зозуля Альона написала й продекламувала вірш, присвячений Кобзарю. Пам'ять Великого Сина українського народу вшанували хвилиною мовчання. У кінці заходу усіх присутніх запросили покласти квіти до пам’ятника.