«Звучать Шевченкові слова»

Дата: 10.03.2021 15:41

«Звучать Шевченкові слова» - таким літературно-музичним святом вшанували генія українського народу учні Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Підготували захід з нагоди дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні 3 класу (класний керівник Буймер І.А.) Відкрила урочистя директор школи Зозуля Л.І. Третьокласники читали уривки з творів Т.Шевченка , виконали пісню «Зацвіла в долині червона калина» на вірші Кобзаря . Із захопленням учні школи слухали музичні відео-вірші «Доля», «Садок вишневий коло хати». Учні 10 і 11 класів долучилися до свята і підготували відеочитання вірша «Заповіт», «І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм…».Учениця 11 класу Зозуля Альона підготувала відео власної поезії, присвяченої Великому Кобзареві, ще раз підтвердивши, що пам'ять про письменника вічна.