Свято Масляної у Миколаївському ДНЗ "Оленятко"

Дата: 12.03.2021 12:37

Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Саме завдяки таким святам в дитячому садочку навчаємо дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, з любов'ю відноситись до всього прекрасного, що нас оточує. Сьогодні 12 березня в Миколаївському ДНЗ "Оленятко"  проведено свято проводів зими -"Масляна". Діти радісно зустріли казкових героїв: Масляну, Весну та Ведмедика. Прозвучали пісні, вірші, хороводи, заклики, веселі ігри:"Чарівна гілочка", "Сніг, метіль, заметіль", "Веселі каруселі". Діти проявили себе дуже яскраво і артистично. Пригостили малят млинцями, жовтими, круглими, як сонце, які приготували мами. Масляна відбулася-весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов'ю, добром і Миром!