Волейбольні змагання серед юнаків шкіл ОТГ

Дата: 15.03.2021 10:27

12 березня 2021 року волейбольна команда шкіл нашої громади у складі Макаренка Юрія, Гавра Владислава, Марченка Віктора, Горбулі Дениса, Северина Миколи, Баранова Руслана, Микули Олексія (Берестівська ЗОШ), Проценка Максима (Троїцька ЗОШ) взяли участь у традиційних змаганнях за кубок воїна-афганця Володимира Проходи. Цей склад команди вперше брав участь у подібних іграх. Хлопці виступили гідно, посіли ІІІ місце, були нагороджені грамотою, кубком, медалями, у подарунок отримали волейбольний м’яч. Крім збірної команди шкіл Берестівської ОТГ, на змагання була запрошена команда шкіл Андрівської ОТГ (І місце). Приймали гостей в Осипенківській ЗОШ І –ІІІ ступенів (ІІ місце). Бажаємо нашимхлопцям ніколи не здаватися, брати участь у змаганнях, набуваючи при цьому досвіду, перемагати і досягати високих результатів.