Мандрівка в Країну Див

Дата: 18.03.2021 12:00

Наше сьогодення переповнене фантазіями, мріями та сподіваннями. І ці фантазії відіграють чималу роль у нашому житті. Адже людина без мрій та сподівань те саме, що й квітка без запаху, наче птаха без крил. Зрозуміло, що без уяви наше життя стало б суворим, сірим, буденним, та, навіть, у якійсь мірі, марним.

Тому 16.03.2021 року вчитель зарубіжної літератури Бреус Т.І. та учні 5 класу Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. відправилися в незвичайну мандрівку: в чудову Країну Див, яку вигадав відомий англійський письменник Льюїс Керрол.

Присутніх познайомили із Англію «вікторіанської» доби;  казковим королівством  та дівчинкою Алісою Ліддел, яка своєю творчою уявою здатна породжувати інший світ — Країну Див.

Захопила фантазія дівчинки, її емоції, бажання жити цікавим, насиченим подіями життям не залишили байдужими усіх присутніх на уроці.