Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 25.03.2021 08:01

Повідомлення про оголошення конкурсу

Берестівська сільська рада Бердянського району

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади начальника  Служби у справах дітей:

Особи, які претендують на посаду начальника служби у справах дітей повинні мати  вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння держаною мовою. Стаж роботи в органах  місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємствах, установ  та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу Берестівською сільською радою за адресоюс. Берестове, вул.  Шкільна, 32 ( відділ організаційної, інформаційної , кадрової роботи та документообігу, 2 поверх) .

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  06153 -96-2-89.