Нарада з суб'єктами господарювання, що займаються бджільницітвом у Берестівській громаді

Дата: 24.03.2021 11:15

29.03.2021 о 14.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104., відбудеться проведення спільної наради з  представниками суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікаті, інших засобів захисту рослин.

Вході наради буде проведена роз’яснювальна робота стосовно профілактики отруєнь бджіл пестицидами, порядку реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.

На нараді буде присутній представник Дерпродспоживслужби.