Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Чи місце дискримінації на ринку праці?

Дата: 25.03.2021 14:56
Кількість переглядів: 710

 

«Дискримінація» - чи є місце такому терміну в ХХІ сторіччі? Існує безліч дискусій стосовно цієї теми. Але, на жаль, дехто з роботодавців все ж таки керуються застарілими постулатами, що є перешкодою для сучасних шукачів роботи на шляху до офіційного працевлаштування.

З метою підвищити правову обізнаність безробітних громадян, поінформувати їх про власні права. роз’яснити норми трудового законодавства 22 березня поточного року в Бердянському міськрайонному центрі зайнятості пройшов семінар за участю Вікторії Донцової, яка є постійним соціальним партнером служби зайнятості.

Вікторія Віталіївна – успішний та компетентний юрист, представник Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, їй було чим поділитися з присутніми. Вона висвітлила присутнім економічні, соціальні та трудові гарантії при офіційному працевлаштуванні, які діють не лише у межах країни, але й за кордоном. Окрему увагу приділила нормам законодавства про запобігання та протидії дискримінації в Україні. Захід завершився доречними запитаннями, на які учасники отримали змістовні відповіді.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора