Відбулась нарада з суб'єктами господарювання, що займаються бджільницітвом у Берестівській громаді

Дата: 30.03.2021 08:28

29.03.2021 о 14.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове, відбулась спільна нарада з  представниками суб’єктів господарювання, що займаються бджільництвом, громадських організацій бджолярів, суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері вирощування сільськогосподарських культур щодо дотримання законодавства в частині використання пестицидів, агрохімікаті, інших засобів захисту рослин.

В ході наради була проведена роз’яснювальна робота стосовно профілактики отруєнь бджіл пестицидами, порядку реєстрації пасік та проведення щорічних весняних протиепізоотичних заходів на пасіках.

На нараді був присутній в.о. начальника Бердянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Дмитро Вєнцев.