День сміху в Троїцькому ДНЗ "Пролісок"

Дата: 01.04.2021 13:48

Сьогодні, 1 квітня, ми створили в Троїцькому ДНЗ "Пролісок" святкову, радісну атмосферу, бо відзначали День сміху: "Цирк творить чудо!" До дітей завітав клоун  Бантик, який викликав у дітей позитивні емоції та радість. Разом з Бантиком діти приймали участь у різних конкурсах та іграх:  "Гусениця", "Кенгуру", "Хто швидше задмухає гол повітряною кулькою у ворота"...танцювали  повторюючи рухи за клоуном та співали пісню "Якщо весело живеться", а по завершенні свята розфарбували закладку- подарунок від Бантика. Радіймо всі: у вас і в нас настав тепер розваги час!Лунає скрізь веселий сміх, бадьора пісня лине! Запрошуєм усіх-усіх в садочок "Пролісок" на гуморину! Тільки лише раз на рік свято це буває! Свято сміху- 1 квітня, хто ж його не знає!