Урочисте відкриття «Простору для зустрічей однодумців»

Дата: 11.03.2021 12:27

26 лютого на базі Берестівського сільському клубі № 1 був відритий «Простір для зустрічей однодумців». На відкриття приїхали спеціалістка з адвокації та тренерка проєкту «Створення систем попередження та вирішення конфліктів у ТГ Запорізької області».

Учасники та учасниці ініціативної групи розповіли про свої враження від проєкту, про те, яким чином тренінги та відкриття ХАБу вплинуть на попередження виникнення конфліктів в Берестовому. Учасники казали: «Тепер у нас з’явилася змога збиратися мешканцями села у просторі, обговорювати та вирішувати спільно існуючі конфлікти. Завдяки ноутбукам із доступом до мережі інтернет, ми можемо одразу ж подивитися юридичні аспекти та скоріше вирішити проблеми».

Для молоді це простір, де вони тепер можуть збиратися за інтересами, проводити майстеркласи та гуртки.

Проєкт «Створення систем попередження та вирішення конфліктів в ОТГ Запорізької області» реалізується ГО «YES» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів.

Відеозапис відкриття можна переглянути ТУТ.