ТИЖДЕНЬ ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 07.04.2021 13:36

З 24 березня по 01 квітня 2021 року в Берестівській школі проходив тиждень протидії булінгу (цькуванню). Класні керівники, педагог-організатор школи організували проведення різноманітних заходів із метою попередження проявів насильства у закладі освіти, повторення основних правил безпеки, способів реагування на випадки булінгу тощо. Протягом тижня школярі повторили правила для учнів, переглянули тематичні відеоматеріали та створили свої відеороботи. У кожному класному колективі відбулися виховні заходи, які пропагують дружбу, товариські стосунки і заперечують будь-які форми насильства. Учні 2 та 9 класів виготовили стінгазети, учні 5 класу створили свій особистий щит захисту від булінгу. Класні керівники 1 -11 класів провели виховні години з елементами тренінгових вправ: «Кібербулінг або агресія в інтернеті: способи розпізнання і захист», «Кібергрумінг та секстинг – види інтернетнасильства та шантажу», години спілкування «Що ти знаєш про булінг?», «Види булінгу. Відповідальність за скоєне», «Випадки булінгу в школі. Як реагувати і захищатися?» та ін. Логічним завершенням тижня стала педрада на тему «Булінг в освітньому середовищі. Шляхи виявлення та подолання проблеми».