Всесвітній день здоров’я у Берестівському ДНЗ «Ромашка»

Дата: 07.04.2021 13:41

До Всесвітнього дня здоров’я у Берестівському ДНЗ  «Ромашка» відбулася спортивна розвага «Здоров’я бережи змалку» .

Вихователі провели в групах виховні бесіди, разом з вихованцями оформили тематичний плакат «Я здоров’яз бережу – сам собі допоможу!», фотоколлаж «Ми зі спортом дружимо», виставку малюнків «Здоровий спосіб життя». Для батьків розміщена в групі  в Viber консультація «Щоб здоров'я зберегти, навчися його цінувати».

Підсумком  оздоровчих заходів стала  спортивна розвага “Здоров’я бережи з малку”

Вихованці закладу отримали від спортивного свята не лише гарний настрій, а й заряд фізичної бадьорості та знання, які допоможуть їм в майбутньому зберегти та зміцнити своє здоров’я.