Всесвітній день здоров’я у Троїцькому ДНЗ «Пролісок»

Дата: 07.04.2021 13:48

07 квітня  2021 року в Троїцькому ДНЗ "Пролісок" свято,яке присвячене Всесвітньому Дню здоров'я! Ми всі зібрались, щоб позмагатися та здоров'я набратися! Як говорять: " В здоровім тілі -  здоровий дух!" Сьогодні день здоров'я - гарне свято! І мирне сонечко згори нам шле привіт. Пісень і радості та щастя так багато... Цей гарний день святкує дітвора садочка Проліска! Щоб здоров'я добре мати, слід про нього змалку дбати! Кожний ранок обливатися і зарядкою займатись.У дворі щодня гуляти,повноцінно їсти й спати. Добре мити всі продукти,досхочу вживати фрукти. Будете це все робити - перестанете хворіти!