До уваги мешканців Берестівської громади!

Дата: 08.04.2021 11:00

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на позачерговому засідання 7 квітня ухвалила рішення встановити з 00 години 00 хвилин 09 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької області та  застосувати на території Запорізької області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки.

Наразі у "червоній" зоні заборонено:

- роботу закладів громадського харчування;

- роботу ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів та театрів;

- роботу непродовольчих магазинів і ринків, спортивних залів, фітнес-центрів та басейнів;

- роботу закладів освіти, окрім дитячих садочків та початкових класів;

- проведення масових заходів.

Водночас у "червоних" зонах продовжать працювати: банки, поштові відділення, аптеки, СТО та автозаправки, заклади медичної та ветеринарної практики, магазини, понад 60% площі яких займають харчові продукти, лікарські препарати, засоби особистої гігієни, побутової хімії та засоби зв'язку.

Просимо дотримуватися карантинних обмежень. Збережемо своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Адміністрація сільської ради