ДО УВАГИ МЕШКАЦІВ ГРОМАДИ!

Дата: 09.04.2021 14:09

09 квітня 2021 року відбулося засідання засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Берестівської сільської ради, на якому розглянули питання епідемічного стану на території Запорізької області та, зокрема, на території Берестівської сільської ради.

КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до уваги інформацію доповідача.

2. В межах своєї компетенції забезпечити виконання вимог визначених

законами України та іншими нормативно-правовими актами, протокольними вимогами регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, які регламентують виконання заходів щодо запобігання поширенню COVID-19.

3. Відповідно до пункту 2 протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області  від 08.04.2021р. № 10 ЗАБОРОНИТИ:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (кафе, барів тощо);

- приймання відвідувачів у закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів закладів культури і проведення масових культурних заходів;

- вiдвiдування закладiв освiти її здобувачами, а також особами, якi беруть участь у заходах з оцiнювання якостi освiти;

- перебування без вдягнутих засобiв iндивiдуального захисту, зокрема респiраторiв або захисних масок, що закривають нic та рот, у тому числi виготовлених самостiйно:

а) на територiях закладiв охорони здоров'я та освiти;

б) на зупинках громадського транспорту;

в) на iнших територiях загального користування у разi неможливостi дотримання фiзичної дистанцiї не менше l метра.

4.  Забезпечити:

- широке iнформування населення про встановлення на територiї Берестівської сільської ради червоного рiвня епiдемiчноi небезпеки;

- проведення iнформаuiйно-роз'яснювальної роботи щодо необхiдностi дотримання обмежувальних протиепiдемiчних заходiв, якi передбаченi червоним piвнeм епiдемiчної небезпеки;

- контроль за дотриманням протиепiдемiчних обмежень на території Берестівської сільської ради.

5. Директору КП КНП «Берестівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Руф Ользі Анатоліївні постійно слідкувати за поширенням коронавірусної інфекції та в разі виявлення випадків захворювань негайно інформувати сільського голову.

6. Головному спеціалісту з питань НС та ЦЗ Білоусову Юрію Анатолійовичу оприлюднити рішення комісії на сайті Берестівської сільської ради.

Рiшення кoмiciї прийнято одноголосно.

Відповідальний секретар комісії                                                 Л. ІГНАТЕНКО