Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Гарантії соціального і правового захисту військовослужбовцям. Успішні справи місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Дата: 14.04.2021 11:55
Кількість переглядів: 839

 

 

Правовий захист військовослужбовців – функція держави. Він передбачає закріплення в законодавчих актах України прав та свобод військовослужбовців, їх обов’язків, а також правовий механізм його реалізації.

06 квітня поточного року з метою ознайомлення безробітних осіб, які демобілізовані з військової служби, провідний фахівець з профорієнтації Бердянського міськрайонного центру зайнятості Юлія Костенко спільно з  юристом Бердянського місцевого центру з безоплатної вторинної допомоги Донцовою Вікторію провели інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

Вікторія Віталіївна ознайомила присутніх із соціальними послугами, які для них призначені, а саме розповіла про виплати при звільненні, індексацію, виплати щорічної разової грошової допомоги, компенсацію про не отримане речове майно, додаткову відпустку, про послуги центру з безоплатної вторинної допомоги та наголосила на успішному досвіді організації в наданні правової допомоги.

Наприкінці заходу присутні отримали змістовні відповіді на свої запитання та були забезпечені методичним матеріалом. Дякуємо за співпрацю, чекаємо на наступну зустріч!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора