Засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

Дата: 16.04.2021 15:45

15.04.2021 року відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради, на якому були затвердженні:

1. Порядок направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів бюджету Берестівської територіальної громади;

2. Порядок ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Берестівської територіальної громади;

3. Утворена надзвичайна протиепізоотична комісія та затверджено Положення про неї.

Розглянули питання про організацію роботи з питань охорони праці в Берестівській сільській раді та справу про адміністративне правопорушення.

Члени виконкому заслухали начальника фінансового відділу Семкович М.Г. про виконання місцевого бюджету за 1 квартал 2021 року.