Вітаємо переможців!

Дата: 27.04.2021 14:13

З 03 лютого по 20 квітня 2021 року комунальним закладом «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради проведено обласний фестиваль «Моральний вчинок» серед закладів освіти Запорізької області. Учні закладів загальної середньої освіти Берестівської територіальної громади не залишились осторонь.

Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу фестиваль «Моральний вчинок» у 2021 році:

серед учнів 1-4 класів:

1. Екологічний напрям:

І – місце: учні 3 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Чиста громада своїми руками!». Керівник: Буймер Ірина Анатоліївна, вчитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1. Соціальний напрям:
  • ІІІ – місце:

учні 2 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Ми проти насилля. Ми проти булінгу». Керівник: Залюбовська Лілія Анатоліївна, вчитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

учні 4 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «#дівчаткачихлопчики». Керівник: Омельченко Єлизавета Олексіївна, вчитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1. Культурологічний напрям:

ІІІ місце: Маяка Анастасія, учениця 2 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: "Сторінками книги Добра". Керівник: Бутенко Наталія Олександрівна, вчитель початкових класів Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів

серед   учнів 5-8 касів:

1. Культурологічний напрям:

ІІ місце: Залюбовська Владислава, учениця 8 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Весна мого дитинства». Керівник: Залюбовська Лілія Анатоліївна, вчитель початкових класів Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

серед учнів 9-11 класів

1. Екологічний напрям:

ІІІ місце: Синєок Вікторія, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Можливості й перспективи Бердянщини для розвитку "зеленої енергетики"». Керівник: Кеда Сергій Іванович, вчитель географії Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1. Культурологічний напрям:

ІІ місце: Федай Вероніка, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Зворушлива зустріч». Керівник: Сизко Тетяна Михайлівна, вчитель української мови та літератури Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

1. Відеоролики:
  • Екологічний напрям:

ІІІ місце: Зозуля Альона, учениця 11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Природа може не воскреснуть, а ми продовжуєм псувати...». Керівник: Горбуля Наталія Вікторівна, вчитель біології Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

• Соціальний напрям:

ІІ місце:

учні11 класу Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «#ПоТойБікЕкрану». Керівник: Линник Ірина Валеріївна, вчитель математики Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

учні 10-11 класів (2 учні) Берестівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Дитина - не товар». Керівник: Зиборова Вікторія Ігорівна, вчитель історії Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

• Культурологічний, юридичний напрям:

ІІІ місце: Вакал Яна, учениця 11 класу Троїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., творча робота: «Розповідь про "Академію ремесел" (спогади про екскурсію)» Керівник: Тимошенко Валентина Василівна, вчитель української мови та літератури Троїцької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Бажаємо всім подальших звершень і перемог!