Святкування Великодня у громаді

Дата: 29.04.2021 16:54

2 травня 2021 року православні українці святкуватимуть Великдень.

У зв’язку із введенням карантинних обмежень  традиційні нічні служби у храмах на території Берестівської громади не  проходитимуть.

2 травня віряни зможуть освятити свої пасхальні кошики за місцем проживання:

село Берестове – біля храму на ім’я святого благовірного князя Олександра Невського  о 06.30;

село Троїцьке – на центральні площі села  о 08.00;

село Миколаївка – біля храму на ім’я  святителя Миколая-Чудотворця (вулиця Торгова)  орієнтовно 08.00 – 10.00.

Обов’язкова вимога для всіх вірян – дотримання карантинних обмежень (наявність захисної маски та дотримання санітарної дистанції в 1,5 – 2м).

Шановні мешканці громади! Не створюйте натовпу, священники з розумінням поставилися до карантинних обмежень, жоден великодній кошик не залишиться неосвяченим.

Гарних вам свят і здоров’я!