Про скликання засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 30.04.2021 13:15

Розпорядження

30.04.2021                                     с. Берестове                                     №  98

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, відповідно до плану роботи виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням виконавчого комтітеу Берестівської сільської ради від 18.03.2021р. № 17  ,,Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІ квартал  2021 року’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 20 травня 2021 року  0 14.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про підготовку до літнього оздоровчого періоду на території Берестівської сільської ради.

Доповідає: Лисенко О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

2. Про підготовку до Дня захисту дітей.

Доповідає: Лисенко О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

3. Про створення комісії з питань захисту прав дитини Берестівської сільської ради та Положення про комісію.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

4. Про  виконання  власних та делегованих  повноважень  щодо  забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Доповідає: Северин Д.В., поліцейський офіцер громади.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проекти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 06.05.2021 року.

V.  Діловоду  сільської  ради  Тараненко Г.С. попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти на секретаря сільської ради Суницьку Г.О.

Берестівський сільський  голова                                                        Ігор ЖОГЛО