Відбулося засідання 7-ї сесії Берестівської сільської ради

Дата: 12.05.2021 16:59

12.05.2021 року відбулася сьома сесія Берестівської сільської ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь Бакай О.А., голова Бердянської районної державної адміністрації, Онишко О.В., радник голови  Бердянської районної державної адміністрації, Сенченко В.В., начальник відділу економіки, інфраструктури та захисту довкілля Бердянської районної державної адміністрації, Дудукалов Віктор Сергійович, заступник голови Бердянської районної ради, Іванова Т.В., керуюча справами виконавчого апарату Бердянської районної ради.

Депутати сільської ради розглянули 82 питання та прийняли рішення, які будуть оприлюднені згідно чинного законодавства.

Депутати Берестівської сільської ради восьмого скликання затвердили звернення до Кабінету Міністрів України, Пенсійного Фонду Eкраїни, Мінсоцполітики України щодо скасування Постанови КМУ від 29.03.2021р. № 277 ,,Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України’’.