Вітаємо переможців!!!

Дата: 17.05.2021 16:53

В Запорізькій області відбулися перші інклюзивні ігри «Ми разом». Учні Берестівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Троїцької ЗОШ І-ІІІ ст. стали активними учасниками.

Учні Троїцької школи Крауз Іван (4 кл.) та  Овчиннікова Каріна (1 кл.) долучилися до участі у конкурсі за трьома номінаціями: «Віртуоз», «Потужний дует» та «Витривала команда». В номінації «Витривала команда», в складі Крауза І., Сафіної А. та Трандафілової А., посіли III місце.

В номінації «Потужний дует» ( учасники Овчиннікова Каріна та Сафін Богдан) Овчиннікова Каріна отримала призове місце в номінації «За віру в себе».

Учні працювали під керівництвом своїх асистентів- вчителів К. Браженко та А. Трандафілової ,які також стали  переможцями  цього  конкурсу. Учні та вчителі нагороджені грамотами, кубками, медалями та призами.