Відзначення 150-річчя з дня народження Василя Семеновича Стефаника

Дата: 17.05.2021 16:57

У Троїцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів були проведені виховні заходи, присвячені 150-річчю від дня народження видатного українського письменника, майстра соціально-психологічної прози, новатора модерністської техніки письма, новеліста, тонкого спостерігача людської душі, гуманіста і просвітителя Василя Семеновича Стефаника:

• вікторини на теми: «Життя і творчість Василя Стефаника» та «Громадсько-політична діяльність В.Стефаника»;
  • уроки позакласного читання творів: «Новина», «Злодій», «Діти», «Синя книжечка»;
  • круглий стіл з учнями 10-11 класів – обговорення питань: чи актуальна творчість Василя Стефаника сьогодні, що нового вніс в українську літературу письменник;
  • перегляд художнього фільму «Камінний хрест» та документальних – «Гра долі» (п’ять частин), «Невигадані історії»;
  • створення та перегляд презентацій: «Василь Стефаник. Життєвий шлях письменника», «В. Стефаник. Новела «Новина»».

Організатори заходів: вчителі української мови і літератури Тимошенко Валентина Василівна та Гузь Світлана Іванівна. Учасниками були учні 8 – 11 класів.

Усім щиро дякуємо!