«Мрія породжує дію!»

Дата: 18.05.2021 10:10

Нарешті наше сонячне містечко, яке розташоване на березі Азовскього моря, більше не в рамках локдауну! Фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості з радістю зустрічають своїх клієнтів, адже зоровий контакт не замінить комп’ютерного монітору.

13 травня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Юлія Костенко організувала та провела чергове засідання Клубу для безробітної молоді.

Ознайомлення учасників з теорією успіху, алгоритмом професійного становлення та обговорення бар’єрів, які перешкоджають успішному працевлаштуванню стало основною темою зустрічі. Протягом заходу відбувалося яскраве обговорення нагальних питань, матеріал було подано не лише за допомогою теоретичних знань, а й практичних вправ. Чекаємо учасників на наступних заняттях Клубу.