Щиро вітаємо з Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 16:46

Сьогодні учні та вчителі Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийшли до школи в особливому одязі, у святковому настрої, тому що й день цей  особливий і святковий. 20 травня 2021 року в Україні відзначається День вишиванки. Наші школярі підготували до свята гарні танці, якими передали всю свою повагу, любов до українських символів, до рідної землі та її традицій. На початку свята усю шкільну родину привітала директор школи Зозуля Людмила Іванівна, а далі всі милувалися танцювальними композиціями, які перетворили шкільне подвір’я на велику травневу сцену із різнобарв’ям вишиванок, щирих дитячих посмішок та  гучних оплесків.