Тиждень безпеки дорожнього руху в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 21.05.2021 15:45

З метою попередження дорожньо-транспортного травматизму, відповідно до Загального плану заходів Тижня безпеки дорожнього руху, протягом 17.05.2021 – 21.05.2021 року в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень безпеки дорожнього руху. Учні повторювали правила безпеки на дорогах, демонстрували свої знання та вміння під час практичних занять. Класні керівники 1-11 класів використали різноманітні форми проведення виховних заходів: тематичні бесіди, вікторини, ігри, змагання, перегляд відео з подальшим обговоренням. Третьокласники змагалися у вікторині «Смішарики про дорожній рух»: учні розгадували  ребуси, загадки і знаходили правильні рішення у життєвих ситуаціях на дорозі; цікавою була квест-гра «Безпека на дорозі – безпека життя». П’ятикласники проходили квест «Безпека руху на дорозі», учні 6 класу розгадували питання вікторини, для учнів 1-4 класів класні керівники підготували заняття з елементами ігор. У кожному класі пройшов урок безпеки «Безпека руху – безпека життя».