Прийом мешканців нашої громади спеціалістом пенсійного фонду

Дата: 26.05.2021 08:35

25.05.2021 року з метою наближення пенсійних послуг до мешканців Берестівської територіальної громади  головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №8 Ткаченко Тетяна Анатоліївна провела прийом громадян на віддаленому робочому місці працівника Фонду у Центрі надання адміністративних послуг Берестівської сільської ради.

Представник  пенсійної служби надала місцевим  мешканцям роз’яснення щодо призначення (перерахунку) пенсій, консультації, інформування з питань пенсійного забезпечення та загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Повідомила, що вебпортал Пенсійного фонду містить низку корисних сервісів як для пенсіонерів, так і для  застрахованих осіб та страхувальників, скористатися якими можна  дистанційно, не звертаючись до сервісних центрів.