Про проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення

Дата: 28.05.2021 15:06

Відповідно до Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2017 № 733, п. З протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Запорізької області від 18.05.2021 та Плану проведення технічної перевірки територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Запорізької області облдержадміністрацією 02.06.2021 буде проводитися перевірка функціонування зазначеної системи оповіщення.