Концерт в рамках обласного  огляду колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Берестівської територіальної громади

Дата: 05.06.2021 18:37

Сьогодні в Миколаївському будинку культури відбувся звітний концерт в рамках обласного  огляду колективів художньої самодіяльності та майстрів народного мистецтва Берестівської територіальної громади. У заході взяли участь: танцювальний колектив «Надія» (керівник Баран Надія),  вокальна група «Кумасі» (керівник Кулик Лідія), Антоненко Валентина,  ансамбль естрадного танцю «Веселка» (керівник Рязанцева Анастасія), вокальний ансамбль «Журавка» (керівник Шиян Галина),  гурток «Оберіг» Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст.,  Бондарчук Валентин, Тетяна Усова, танцювальний колектив «Мрія» (керівник Погребняк Юлія) та вокальний дует Рипинська Надія та Шиян Галина.

Журі відзначило високий рівень підготовки учасників як танцювальних колективів, так і вокальних груп. Після завершення заходу вельмишановне журі надало рекомендації керівникам художніх колективів.

Також проходила виставка виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва  Берестівської територіальної громади.

Дякуємо всім за участь у заході!