Берестівська громада
Запорізька область, Бердянський район

Відновлено можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа»

Дата: 07.06.2021 11:07
Кількість переглядів: 503

 

Шановні друзі!  Довгоочікувана новина!  Державна служба зайнятості відновила можливість онлайн тестування на платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» .

Усі бажаючі мають можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

-  виборі (зміні) професії

-  виборі майбутнього напряму професійного навчання

-  оцінці власних здібностей

-  саморозвитку

Тестування може пройти кожна бажаюча особа, якій виповнилось 14 років. Для участі в тестуванні необхідно звернутись до фахівця з профорієнтації центру зайнятості, який знаходиться за вашим місцем проживання. Необхідно назвати своє  прізвище, ім’я, дату народження, телефон та E-mail. Заповнивши заявку фахівець надасть Вам код доступу до тестування. За посиланням http://test.myprofession.com.ua Ви переходите до сайту та розпочинаєте тестування. Робота над питаннями тесту може зайняти 2-3 години, тому слід спланувати свій день так, щоб мати можливість не переривати роботу та закінчити тестування в один день. За результатами проходження тестування буде сформована брошура, яку вам направить фахівець. Консультацію за результатами може надати  фахівець з профорієнтації центру зайнятості за попередньою  домовленістю.

Визначайте свою професійну направленість, усвідомлено обирайте майбутню професію, ставайте успішними та конкурентоспроможними!!!

 

 

Додаткову інформацію можна отримати у :

- відділі активної підтримки безробітних Бердянського міськрайонного центру зайнятості за номером : 4-70-82 або (050) – 029 – 59 – 19

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора