Про скликання засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 09.06.2021 16:22

сільського голови

09.06.2021                                     с. Берестове                                     №  120

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, відповідно до плану роботи виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням виконавчого комтітеу Берестівської сільської ради від 18.03.2021р. № 17  ,,Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІ квартал  2021 року’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 17 червня  2021 року  0 14.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  виконання  власних  та  делегованих повноважень  у сфері  охорони  здоров’я  на  території  Берестівської  сільської  ради.

Доповідає: Руф О.А.,  директор  КП  КНП  ,,Берестівський  центр  первинної  медико-санітарної  допомоги’’ Берестівської  сільської  ради.

2. Про забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

3. Про взяття на облік для першочергового отримання житла.

Доповідає: Юрченко О.В., начальник Служби у справах дітей.

4. Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІІ квартал  2021 року.

Доповідає: Суницька Г.О., секретар сільської ради.

5. Про  виконання  власних та делегованих  повноважень  щодо  забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.

Доповідає: Северин Д.В., поліцейський офіцер громади.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 14.06.2021 року.

V.  Зубко А.Я., начальнитку відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти на секретаря сільської ради Суницьку Г.О.

Заступник сільського  голови                                                   Сергій ПЕТРИНА