Повідомлення про оголошення конкурсу

Дата: 10.06.2021 16:19

Берестівська сільська рада Бердянського району ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядуванняголовного спеціаліста середньої та дошкільної освіти відділу освіти, культури, молоді та спорту Берестівської сільської ради на період відсутності основного працівника (відпустка по догляду за дитиною до трьох років).

Основні вимоги до кандидатів на вакантну посаду:

- громадянство України

- вища педагогічна освіта не нижче ступеня спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- стаж роботи в органах  державної влади, в органах місцевого самоврядування або стаж роботи у сфері освіти не менше 1 року.

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул.  Шкільна, 32 (відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, 2 поверх) с. Берестове Бердянського району Запорізької області.

Додаткову інформацію щодо переліку документів, основних функціональних обов’язків,  розміру та умов оплати праці можна отримати за телефоном  0615396289.