«Основні аспекти Пенсійної реформи»

Дата: 14.06.2021 11:26

Аналізуючи запитання клієнтів Бердянського міськрайонного центру зайнятості, які досягли предпенсійного віку,  ми впевнились, що вони дуже переймаються на рахунок того, яким чином  будуть застраховані.

Отож, з метою ознайомити безробітних зі змінами в Пенсійній реформі, умовами отримання пенсій, обговорити психологічні особливості таких осіб, наголосити на порядку подання документів, 10 червня поточного року провідний фахівець з профорієнтації Юлія Костенко запросила постійних соціальних партнерів, представників Пенсійного фонду: головного спеціаліста відділу обслуговування громадян № 8 - Ткаченко Тетяну Анатоліївну та начальника відділу забезпечення наповнення бюджету № 3 – Орлову Ірину Сергіївну.

Тетяна Анатоліївна розповіла присутнім про зміни в Пенсійній реформі, порядок подання документів, кількість необхідного стажу, щоб отримувати пенсію.

Ірина Сергіївна, яка в свою чергу наголосила на нюансах, які можуть виникати при оформленні пенсії у осіб, які були приватними підприємцями.

Протягом заходу утворилась дискусія, присутні ставили безліч запитань, на які отримали повні та змістовні відповіді.

Щиро дякуємо Тетяні Анатоліївні та Ользі Сергіївні та постійну співпрацю та чекаємо на наступну зустріч!