Урочисте свято для випускників Берестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 22.06.2021 08:08

18 червня в Берестівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 2020-2021 навчального року. На святі радо вітали батьків, гостей: секретаря Берестівської сільської ради Суницьку Г.О., директора приватного підприємства «Агрофірма «Шевченко» Павлика В.В. Зворушливо і мудро вітали випускників директор школи Зозуля Л. І., класний керівник Головко Н.І., мама випускниці Зозуля Ю.М. На поріг дорослого життя сьогодні ступили семеро учнів школи. Свідоцтвом з відзнакою, золотою медаллю за високі досягнення у навчанні, Почесною грамотою з окремих предметів нагородили ученицю 11 класу Зозулю Альону. Бажаємо нашим випускникам сяяти яскравими зірочками на блакитному небосхилі України, мріяти і втілювати свої мрії в життя, бути здоровими, коханими, щасливими й успішними людьми.