Про скликання 9-ї сесії Берестівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 24.06.2021 14:16

24.06.2021                                     с. Берестове                                          135

Про скликання 9-ї сесії

Берестівської  сільської ради

VІІІ скликання

Керуючись п. 4 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  у зв’язку з виробничою необхідністю, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  9-у сесію Берестівської сільської ради восьмого скликання 22 липня 2021 року  0 10.00 годині в приміщенні сільського клубу № 1 с. Берестове за адресою: с. Берестове  вул. Миру, 104.

ІІ. На розгляд пленарного засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  виконання бюджету Берестівської сільської територіальної громади в І півріччі 2021 року.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

2. Про роботу постійної комісії сільської  ради  з питань  соціально-економічного розвитку  населених  пунктів,  інвестиційної  політики,  планування  бюджету, фінансів,  підприємництва  та  торгівлі.

Доповідає: Гринько А.І., голова постійної комісії сільської  ради  з питань  соціально-економічного розвитку  населених  пунктів,  інвестиційної  політики,  планування  бюджету, фінансів,  підприємництва  та  торгівлі.

3. Про розпорядження сільського голови.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

4. Про  внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020р. № 27  ,,Про бюджет Берестівської сільської територіальної громади на 2021 рік''.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

5. Про надання згоди на безоплатне приймання зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бердянського району у комунальну власність Берестівської сільської ради.

Доповідає: Шиян А.В., начальник відділу юридичного забезпечення, цивільного захисту та військового обліку.

6. Про матеріальну допомогу.

Доповідає: Лісовська Л.М., начальник відділу соціального захисту населення.

7. Земельні питання.

Доповідає: Курило В.А., начальник відділу з земельних та екологічних питань.

8. Про план роботи Берестівської сільської ради на ІІ півріччя 2021 року.

Доповідає:  Суницька Г.О.,секретар сільської ради.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень секретарю сільської ради до 17.00 год. 07.07.2021 року.

V. Суницькій Г.О., секретарю сільської ради, забезпечити оприлюднення проєктів рішень на вебсайті громади до 17.00 год. 12.07.2021 року.

VІ.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної та кадрової роботи, забезпечити інформування  депутатів  сільської ради, запрошених осіб  про  місце  та  час  проведення  сесії.

VІІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  залишаю  за  собою.

Берестівський сільський  голова                                                        Ігор ЖОГЛО