Щиро вітаємо всіх громадян з Днем Конституції України!

Дата: 25.06.2021 13:22

28 червня цього року Україна відзначатиме 25-ту річницю Конституції, головного нормативно-правового акту держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов'язки громадян.

Ухвалення  Верховною Радою України 1996 року Основного закону стало важливою віхою українського державотворення.

Щиро вітаємо всіх громадян з визначним святом – Днем Конституції України!

Бажаємо успіхів і плідної праці. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків.

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбутнього рідної України!

З повагою – Ігор Жогло, сільський голова, та колектив Берестівської сільської ради