25 червня відбувся випускний бал в Берестівському ДНЗ «Ромашка»

Дата: 25.06.2021 14:27

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

У цей святковий день хочеться привітати наших малюків з першим випускним! Дитячий садочок назавжди запам'ятається безтурботністю, забавами та легкістю. Бажаємо всім дітлахам міцного здоров'я і багато-багато сил для майбутніх перемог у битві за знання, не зупинятися на досягнутому, любити Батьківщину, поважати батьків та не забувати своїх вихователів.

Мирного неба, терпіння, мудрих вчителів та Божої ласки бажаємо нашим дорогим випускникам!