Турнір з міні-футболу серед ветеранів приурочений до Дня Конституції України

Дата: 29.06.2021 09:46

26 червня в селі Новотроїцьке Андрівської ТГ пройшов турнір з міні-футболу серед ветеранів приурочений до Дня Конституції України. В турнірі взяли участь 4 команди: с. Новотроїцьке(Андрівська ТГ), смт. Андріївка(Андріївська ТГ), с. Дмитрівка(Андріївська ТГ), Берестівська ТГ.

У матчі за 3-4 місця команда Берестівської громади зустрілася з господарами турніру, у запеклій боротьбі (рахунок основного часу 1:1) в серії післяматчевих пенальті поступилася, та зайняла 4 місце і була нагороджена грамотою за активну участь у турнірі.

Окремо варто відзначити Андрущенка Олександра, воротаря нашої команди, який своїми діями на футбольному полі цілком заслужено отримав звання «КРАЩИЙ ВОРОТАР» турніру з міні-футболу серед ветеранів до Дня  Конституції України та був нагороджений грамотою і пам’ятною статуеткою.

Висловлюємо вдячність Андрівській сільській раді та організаторам турніру за запрошення.