Щодо проєкту «Реабілітація та психологічна підтримка жінок, що перенесли операцію по видаленню молочної залози»

Дата: 02.07.2021 10:44

«Центр соціального захисту, допомоги та розвитку «Добрі справи»» розпочинає проєкт реабілітації та психологічної підтримки жінок, що перенесли операцію по видаленню молочної залози» в м.Бердянськ для жителів Бердянська та Бердянського району.

Олена Шатунова +380500246727 - подати заявку на участь в групових та індивідуальних тренінгах психотерапії та замовлення безкоштовного протезування для жінок, які перенесли мастектомію.

Тимофій Дзюбан +380955069448 - з питань співпраці, допомоги, розвитку проєкту та інших питань, які стосуються організаційних напрямків проєкту, а також щодо пропозицій соціально-демографічного розширення проєкту.

Проєкт «Реабілітація та психологічна підтримка жінок, що перенесли операцію по видаленню молочної залози» реалізується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу