Про скликання засідання виконавчого комітету   Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Дата: 06.07.2021 15:03

Берестівська сільська рада

Бердянського району Запорізької області

сільського голови

06.07.2021                                     с. Берестове                                     №  138

Про скликання засідання виконавчого комітету

Берестівської  сільської ради VІІІ скликання

Керуючись п. 20 ст. 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  відповідно до Регламенту виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, плану роботи виконавчого комітету Берестівської сільської ради восьмого скликання, затвердженого рішенням виконавчого комтітеу Берестівської сільської ради від 17.06.2021р.  № 36

,,Про  план  роботи  виконавчого  комітету  Берестівської  сільської ради на  ІІІ квартал  2021 року’’, ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

І.  Провести  засідання виконавчого комітету Берестівської сільської ради

восьмого скликання 15 липня 2021 року  0 14.00 годині в приміщенні ,,ЦНАПу’ за адресою: с. Берестове  вул. Шкільна, 32.

ІІ. На розгляд засідання передбачається винести такі  питання:

1. Про  виконання  власних та  делегованих  повноважень  щодо

підготовки  до  нового  навчального  року.

Доповідає: Лисенко О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

2. Про роботу зі зверненнями громадян у виконавчих органах Берестівської сільської ради в І півріччі 2021 року.

Доповідає: Зубко А.Я., начальник відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу.

3. Про  комісію з питань формування, уточнення, перевірки та надання пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа при виконавчому комітеті Берестівської сільської ради.

Доповідає: Демиденко Я.О., головний спеціаліст відділу соціального захисту населення.

4. Про  виконання бюджету Берестівської сільської територіальної громади в І півріччі 2021 року.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

5. Про  внесення змін та доповнень до рішення Берестівської сільської ради від 24.12.2020р. № 27  ,,Про бюджет Берестівської сільської територіальної громади на 2021 рік''.

Доповідає: Семкович М.Г., начальник фінансового відділу.

Різне.

ІІІ. Секретарю сільської ради Суницькій Г.О. забезпечити  оприлюднення  даного  розпорядження  згідно  чинного  законодавства.

ІV. Доповідачам надати погоджені проєкти рішень у відділ організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу  до 16.00 год. 08.07.2021 року.

V.  Зубко А.Я., начальнику відділу організаційної, інформаційної, кадрової роботи та документообігу, попередити  членів виконавчого комітету сільської ради  про  місце  та  час  проведення  засідання.

VІ.  Контроль  за  виконанням  даного  розпорядження  покласти на секретаря сільської ради Суницьку Г.О.

Берестівський сільський  голова                                                 Ігор ЖОГЛО